
Az áprilisi Alzheimer Café vendégei Lukács-Nemes Nóra logopédus és Söjtöri Dániel pszichológus, a Kaposi Mór Oktató Kórház szakemberei voltak.
Egy izgalmas előadásban a pszichés jóllétünk állapotát vizsgáltuk.
Nagyon köszönjük az estét, sokat tanultunk – kicsit mélyebbre néztünk lelkünk tükrébe. Elengedtünk félelmeket, rossz történéseket, sebeket, megkötözöttségeket. Új vágyakat tudtunk megfogalmazni.
A gyakorlatok segítségével át tudtuk gondolni életünket, jó és rossz döntéseinket, rendezni tudtuk magunkban néhány „rendezetlen” történetet. Izgalmas, felkavaró, de mégis egy új úton elindító este volt.
Szívből reménykedem a folytatásban, mert hiszem, hogy szükségünk van a sikeres idősödéshez a jó pszichés állapotra.
Az Alzheimer Café alkalmaival kapcsolatos további információk: ITT!
Szerző: Matykóné Szántó Mária
Fotó: Kovács András Bernát



