
Imaóra kapcsolatok és családok sebeinek gyógyulásáért...
Kedd este ismét megrendezésre került a „Hozd az Úr elé” imaóra a Jubilate imateremben. Már negyedik alkalommal gyűltünk össze, hogy párokért, házaspárokért, családokért és kapcsolatokért imádkozzunk – mindazokért, akik gyógyulásra, békességre vagy megerősödésre vágynak kapcsolataikban.
Az alkalom során lehetőség van:
- személyes imát kérni,
- egymásért közbenjárni,
- szabadon imádkozni,
- dicsőítő énekekben együtt Isten elé állni,
- valamint név szerint az Úr elé vinni azokat a párokat, családokat és kapcsolatokat, akiket a szívünkön hordozunk.
A kihelyezett kis papírokra fel lehet írni azok nevét, akikért szeretnénk imádkozni, majd ezeket a kereszt tövében elhelyezett kosárba tenni – jelképesen az Úrra bízni őket.
Hálásak vagyunk az Úrnak, hogy ezek az imaalkalmak egyre több embert érintenek meg: legutóbb közel száz kilométeres körzetből érkeztek résztvevők, hogy imát kérjenek, vagy mások kapcsolataiért közbenjárjanak.
Szeretettel várunk mindenkit – nemcsak párokat, hanem egyénileg érkezőket is –, akit a Szentlélek arra indít, hogy csatlakozzon hozzánk!
A következő alkalom 2026. június 16-án 18:00-tól lesz. További információ: ITT!
Szerző: Guba Imre és Judi
