Kedd este ismét megrendezésre került a „Hozd az Úr elé” imaóra a Jubilate imateremben. Már negyedik alkalommal gyűltünk össze, hogy párokért, házaspárokért, családokért és kapcsolatokért imádkozzunk – mindazokért, akik gyógyulásra, békességre vagy megerősödésre...

bővebben